Зірки українського волейболу знову зійшлися в історичному харківському дербі

07-02-2020, 12:49

У навчально-спортивному комплексі Університету відбувся товариський волейбольний матч між найсильнішими командами суперліги 2000-х – «Юракадемія» та «Локомотив», присвячений ювілею засновника та почесного президента волейбольно-спортивного клубу «Юридична академія» ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Тація.

Організатори: навчально-спортивний комплекс Університету (директор – Олексій Нестерович), волейбольний спортивний клуб «Юридична академія» (президент – Леонід Михайлов).

У спортивному святі взяли участь члени ректорату, викладачі та студенти Університету, а також спортсмени та тренери двох волейбольних клубів. Почесними гостями стали Голова управління з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради Констянтин Курашов, Член виконкому федерації волейболу України, президент Федерації волейболу Харківської області Анатолій Попов, почесний президент ВК «Локомотив» Віктор Остапчук та ін.

Відкриваючи змагання, ректор Університету Василь Тацій наголосив: «Учасники сьогоднішнього матчу починали грати в волейбол у студентські роки, потім був етап професійних виступів у суперлізі. Сьогодні вони переживають свій третій етап у волейболі, коли мають свій досвід і пристрасть до гри передати новим поколінням спортсменів. Колишні суперники й конкуренти нині стали друзями, соратниками й однодумцями, які, упевнений, допоможуть Харкову перетворитися на волейбольну столицю України».

Для гравців і гостей свята виступили юні учасниці збірної команди Університету з черліденгу і танцювальних видів спорту та солістка професійного театру Палацу студентів Марія Горобцова.

Гра завершилася товариською нічиєю.