Зустріч випускників ювілейних років зібрала рекордну кількість учасників

18-06-2019, 12:34

15 червня завдяки Асоціації Випускників в стінах Альма-матер відбулася зустріч випускників. Університет відвідали понад 1100 випускників більшості факультетів, починаючи з 1969 року.

Колишні студенти зустрілися у Палаці студентів та мали змогу поспілкуватися з ректором Університету Василем Тацієм, який у вітальній промові розповів про досягнення вишу у науковому та освітньому процесах, розбудові матеріально-технічної бази, культурі та спорті. Від представників кожного з понад 20 випусків лунали слова подяки до улюбленого Університету та викладацького складу за фундаментальні знання та особистісний розвиток як в професійному напрямку, так і в загальному вимірі. Професійний театр-студія Палацу студентів подарував гостям концерт за участю заслужених артистів України Віталія Лашка, Вікторії Вєннікової та Світлани Хоминець.

Випускники також завітали до навчально-бібліотечного комплексу, де оглянули картинну галерею, читальні зали, кімнати для індивідуальних робіт, коворкінг-майданчик, відділ рідкісних видань та дисертацій та конференц-зал, який розташований на 10-му поверсі.

Цьогорічна зустріч стала наймасштабнішою з усіх подібних за історію Університету!

Фото за посиланням:

https://drive.google.com/folderview?id=1e4tbME0-UcrVPkQ0nxZILhZloXJGcnv5