«Здай кров – врятуй життя» – під таким гаслом на базі Військово-юридичного інституту пройшла благодійна акція здачі крові

03-06-2020, 19:03

Захід проводився 2 червня з нагоди Дня захисту дітей за ініціативи керівництва інституту з метою привернути увагу суспільства зробити добру справу, поповнити запаси крові для онкохворих дітей 16  дитячої Харківської обласної клінічної лікарні.

Донування було організовано  виїзною бригадою Центру служби крові та донорства в Харківській області. Бажаючих допомогти дітям з числа особового складу Військово-юридичного інституту виявилось понад 50 осіб.

Загалом, донорство як рух символізує безкорисливу ідею допомоги іншим людям. У даному випадку – це благородна  і почесна місія, яка дозволяє зберегти дітям з онкологічними захворюваннями найдорогоцінніше – життя.