Збірна Університету з шахів посіла перше місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

21-11-2018, 10:32
Турнір серед студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації Харківської області відбувся 12-19 листопада в шахово-шашковому клубі «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки. У змаганнях взяли участь понад 100 кращих шахістів з 17 вишів.
До складу команди Університету входили: капітан команди — Вячеслав Борисенко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції , 2 курс магістратури), Богдан Бутчак (фінансово-правовий факультет, 2 курс магістратури), Даніель Купріянов ( міжнародно-правовий факультет, 1 курс), Захар Іщенко (факультет адвокатури, 1 курс), Андрій Сергієнко (Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс), Катерина Василенко (фінансово-правовий факультет, 4 курс). Тренери команди – М.Л.Бродський та К.Д.Башинський.
Вітаємо переможців змагань та їх тренерів і бажаємо подальших спортивних звершень!