Збірна команда Університету з шашок перемогла на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

07-11-2019, 16:35

Змагання відбулися  серед студентів закладів вищої освіти Харківської області 6 листопада.  Перемогу здобували:  С.Сембер (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс),  Т.Кожемяко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс магістратури), Г.Григоренко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс магістратури), В.Мацканюк (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс магістратури), В.Кракова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс). Тренер – завідувач кафедрою фізичного виховання №1 О.В.Попрошаєв.

Вітаємо команду з успішним виступом та перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, тренуватися і досягати нових яскравих перемог!