Збірна команда Університету з чирлідингу стала переможцем на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

20-04-2018, 10:52
Змагання відбулися 19 квітня у спортивному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Студентський чирлідинг представляли 9 команд (119 осіб) із різних ЗВО м.Харкова III-IV рівнів акредитації.
Учасників привітав проректор з навчальної роботи Університету Юрій Барабаш.
Збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого посіла  І місце.
Вітаємо членів збірної команди з нагородами та бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Довідка: Чирлідинг зародився у США у 1870-і роки і набув найбільш широкого поширення до середини XX століття. У 1998 році була заснована Міжнародна федерація чирлідингу (англ. International Federation of Cheerleading), куди згодом, крім країн-членів європейської асоціації, увійшла Японія – країна, де в 2001 р. в Токіо відбувся перший чемпіонат світу з чирлідингу.