Збірна команда Університету зі спортивного орієнтування (тренер М.І.Гоєнко) стала бронзовим призером обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед закладів вищої освіти Харківської області

12-04-2019, 11:47

Змагання відбулися 10 – 11 квітня в лісопарковій зоні міста Харкова.  За перемогу боролися 10 команд.

ІІІ місце посіла збірна  Університету у складі Василя Радя та Артема Дядюші (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс), Анни Борисенко та Олексія Коновалова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції,  1 курс),  Олександри Одноколової  (господарсько-правовий факультет, 3 курс),  Вікторії Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України,  1 курс),  Марії Гоєнко  (міжнародно-правовий факультет, 3 курс).

М.Гоєнко  в особистому заліку виборола дві срібні нагороди.