Збірна команда Університету зі спортивного орієнтування успішно виступила на чемпіонаті України

27-09-2018, 15:32

Змагання відбулися  20-24 вересня в Одеській області.

Марія Гоєнко (міжнародно-правовий факультет, 3-й курс), яка виступала  по групі Ж-21Е(еліта), виборола перші місця в змаганнях Темп-О,  на довгій дистанції Рre-O та в естафеті серед жіночих команд, ІІІ  місце – на короткій дистанції Рre-O;

Олександра Одноколова (господарсько-правовий факультет, 3 курс) по групі Ж-20 посіла III місце в змаганнях Темп-О;

Василь Радь (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ,  3 курс) по групі Ч-20 завоював III місце  на короткий дистанції Рre-O.

Команда у складі   Артема Дядюші (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс), Василя Радя (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс), Олександри Одноколової (господарсько-правовий факультет, 3 курс) стала першою в категорії Mix- 20.

Паралельно студенти взяли участь у 5-му етапі Одеського Парк-туру з орієнтування бігом і завоювали: Марія Гоєнко – I місце по групі Ж-21А,   Артем Дядюша  – I місце по групі Ч-21А.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нових перемог!