За підтримки адміністрації і студентського самоврядування гуртожитку № 15 Університету 21 квітня відбувся захід із благоустрою території

24-04-2018, 10:36

Студентською радою гуртожитку (Мосієвич Сергій, Грига Володимир, Леута Оксана, Єрмолова Вікторія, Радушинський Дмитро, Кисельова Віолетта) під керівництвом коменданта гуртожитку № 15 Бориса Петровича Мазура із метою організації та проведення відповідних робіт складено план із благоустрою прилеглої території.

Близько ста осіб, серед яких студенти,  представники трудового колективу та керівництво гуртожитку №15 взяли в цьому участь. Ініціативу підтримали та приєдналися до студентів директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Іван Васильович Бенедик та його заступники Олексій Володимирович Зайцев, Роман Іванович Таш’ян.

Було виконано значний обсяг робіт: посаджено десятки дерев, кущів, квітів, прибрано більше 2 гектарів території.

Настрій студентів піднімала весела музика і посмішки.

Приємно, що саме в цей день харків’яни об’єдналися (30 тисяч осіб у дев’яти районах міста), спрямувавши свої зусилля на прибирання і прикрашення рідного міста.

По закінченню заходу мешканці гуртожитку №15 мали змогу спробувати смачний куліш і чай на свіжому повітрі, поділитися враженнями від виконаної роботи. Обід супроводжувався веселою музикою у виконанні Джаз-Фольк-Бенду «Край» та запальними танцями усіх охочих.