Заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос вручив службові посвідчення випускникам 2015 року Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

07-05-2015, 15:55

6 травня заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос зустрівся з випускниками 2015 року Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого – майбутніми слідчими, прокурорами військових прокуратур, які відбувають в різні регіони держави для несення служби.

 За словами Анатолія Матіоса, на них очікує значне навантаження з перших днів роботи: «Середнє навантаження на слідчого і процесуального керівника по закінчених і розслідуваних провадженнях складає від 30 до 40 в місяць». Він закликав військових прокурорів бути відповідальними на своїх посадах в гарнізонах різних регіонів України, на які вони призначені наказом Генерального прокурора України, та дав настанови на подальшу роботу в органах військової прокуратури.

Працівники органів військових прокуратур – випускники Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого склали присягу працівника прокуратури. Анатолій Матіос вручив військовим прокурорам службові посвідчення.

https://www.youtube.com/watch?v=vKJO0nU7x4s