Заслужений артист України Гаррі Сет’ян дякує всім, хто долучився до благодійної акції на допомогу дітям

23-01-2019, 14:39

В Університеті другий рік поспіль під патронатом профспілкового комітету й за ініціативою заслуженого артиста України Гаррі Сет’яна до Дня святого Миколая, Нового року та Різдва проходила благодійна акція з надання допомоги дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям, що були позбавлені опіки й проживають у дитячих будинках, інтернатах, дитбудинках сімейного типу, прийомних сім’ях у Харкові та Харківській області.

В межах благодійної акції відбулася поїздка до комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів №2» Харківської обласної ради. Солісти Палацу студентів Університету заслужені артисти України Наталія Шкурко, Гаррі Сет’ян, лауреати міжнародних конкурсів Оксана Соболєва, Ігор Сірий влаштували для малечі святковий концерт і подарували солодощі, іграшки, канцелярське приладдя та одяг від співробітників Університету і Палацу студентів. На кошти, що також були зібрані під час благодійної акції, було придбано апарати для подання питної води у кожен клас і передплачено її тримісячну доставку для 250 вихованців навчального закладу.

На запрошення керівництва палацу діти з СНВК №2 та Люботинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «ДИВОСВІТ» відвідали мюзикли «Змова у Диснейленді» й «Ти особливий!».

Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійній акції і відкрив своє серце дітям!