Завідувач кафедри міжнародного права Володимир Стешенко взяв участь у зимовій школі проекту «Erasmus+ HRLAW»

28-12-2019, 08:05

Захід відбувся у Талліннській школі права (Талліннський технічний університет, м.Таллінн, Естонська Республіка) в рамках реалізації 3-річної Програми Європейського Союзу ERASMUS+ «European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova».

Програма навчання у зимовій школі передбачала ознайомлення з роботою департаменту права і департаменту міжнародного співробітництва Талліннської школи права, а також проходження курсу лекцій за такими темами: «Правова та економічна оцінка діджиталізації у Європейському Союзі», «Інтелектуальна власність і біотехнології», «Нові можливості і загрози у сучасному інформаційному суспільстві» та ін.