До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено низку заходів

26-04-2021, 14:31

26 квітня в пам’ять про подвиг учасників ліквідації наслідків аварії, які ціною власного життя боролися з ядерною стихією, курсанти Інституту поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи в Молодіжному парку міста Харкова.   

Того ж дня курсанти в режимі онлайн переглянули на сайті Наукової бібліотеки Університету мультимедійний лонгрід «Суворі уроки Чорнобиля: до 35 роковин аварії на Чорнобильській АЕС» та віртуальну фото-книжкову експозицію «Пам’ять про зранений край: до дня Чорнобильської катастрофи». Майбутні офіцери ознайомилися з відеоспогадами ліквідаторів аварії на ЧАЕС, провели години спілкування на тему: «Чорнобиль. Гірка історія без закінчення», переглянули архівні документи, фотографії, друковані видання того часу.  

Також, курсанти Інституту підготували відео, у якому висловили  вдячність героям-ліквідаторам, подвиг яких є прикладом мужності, життєвої мудрості та громадянської позиції для нащадків. У цей день вони вклонилися самовідданості та високому професіоналізму ліквідаторів, які за відсутності обладнання, інструкцій щодо ліквідації наслідків та досвіду робили все, що від них залежало, і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.