До Університету завітали представники Європейського Інституту Омбудсмена

06-12-2019, 16:06

Напередодні Дня захисту прав людини Університет відвідали генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмена Джозеф Зігеле та віце-президент Ніна Карпачова.

Під час зустрічі з ректором Василем Тацієм та членами ректорату було обговорено напрями співробітництва в галузі освіти й науки, зокрема йшлося про участь ЄІО в IV Харківському міжнародному юридичному форумі.

Гості виступили з відкритими лекціями, присвяченими історії та діяльності  ЄІО та проблемам захисту прав людини в сучасних умовах.

Європейський Інститут Омбудсмена (Австрія) – це незалежна некомерційна організація, заснована 1988 року, яка прагне просувати концепцію омбудсмена та обмін досвідом на національному, європейському та міжнародному рівнях. ЇЇ діяльність також включає підтримку та співпрацю з міжнародними установами омбудсмена та іншими регіональними, національними та міжнародними установами. До складу ЄІО входять діючі національні та регіональні омбудсмени, представники університетів і правозахисники з 67 країн світу.