До Університету завітала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста

13-02-2019, 15:13

З метою продовження співробітництва та ознайомлення з підготовкою військових юристів на військово-юридичному факультеті була проведена чергова робоча зустріч із делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста, до якої увійшли Ерік Даніель Баннскога (Erik Daniel Bunnskog), Королівство Швеція, Заріна Атоджонова (Zarina Atojonova), Республіка Таджикистан, та Ребекка Кінсі (Rebecca Kinsey), Сполучені Штати Америки.

Представників делегації супроводжував радник МКЧХ з роботи зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігор Лимаренко.

Захід відбувся в конференц-залі навчального корпусу на вул. Динамівська, 4. Із вступною промовою виступив проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, який відзначив важливість такого співробітництва та рівень викладання міжнародного гуманітарного права в Університеті. З промовою про факультет та подальше співробітництво виступив начальник військово-юридичного факультету полковник юстиції Сергій Мельник. Також в заході брали участь офіцери, курсанти та студенти факультету, професорсько-викладацький склад Університету – фахівці з міжнародного гуманітарного права. Робоча група Міжнародного Комітету Червоного Хреста мала можливість оглянути навчально-матеріальну базу Університету і військово-юридичного факультету та поспілкуватись з учасниками зустрічі з різноманітних питань, які їх зацікавили.

За результатами зустрічі було досягнуто згоди щодо формування  за допомоги Міжнародного Комітету Червоного Хреста спеціалізованого кабінету на базі військово-юридичного факультету Університету   для проведення занять, конференцій, робочих зустрічей за напрямом міжнародного гуманітарного права.