До уваги студентів! На час карантину запроваджено ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

14-03-2020, 10:05

На виконання Наказу ректора про заходи запобігання епідемії короновірусної інфекції серед студентів та співробітників Університету на час карантину запроваджено ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

З цією метою спільними зусиллями працівників та викладачів Університету розроблено низку рекомендацій та інструкцій щодо організації самостійної роботи студентів:

1. З понеділка, 16 березня, на Youtube – каналах кафедр будуть розміщені відеолекції.

Як знайти доступ до них?

На порталі асу (http://acs.nlu.edu.ua/) натиснути розділ «Навчально – методичні матеріали», перейти до «Методичних відеоматеріалів» та обрати потрібну кафедру, де будуть вказані посилання на відповідні канали.

Відеолекції будуть доступні у двох форматах: запис та он–лайн. Графік он-лайн лекцій буде розміщений на порталі АСУ та на сайті університету

1. З 18 березня кафедри поступово будуть наповнювати розділ «Навчально – методичні матеріали» матеріалами для самостійної роботи (завданнями, нормативно –правовими актами, рекомендованою літературою тощо).
  1. Кафедрами розроблено графіки індивідуальних консультацій та чергувань науково – педагогічних працівників.

Яка мета даного нововведення?

У разі виникнення запитань під час засвоєння матеріалу студенти матимуть змогу звернутися за допомогою та роз’ясненнями телефоном чи електронною поштою.

Усі контактні дані та графіки будуть опубліковані на офіційному сайті Університету. Кафедри та деканати (дирекції) працюють в штатному режимі!

1. Окрім, обов’язкових форм дистанційного навчання, окремими кафедрами та викладачами запроваджуються варіативні способи комунікації у соціальних мережах.
  2. Для успішного засвоєння матеріалу та здійснення поточного контролю студентам буде доступний Портал навчальних електронних інформаційних комплексів (https://neik.nlu.edu.ua/).

Як працювати на Порталі?

а). Необхідно зареєструватися, а для існуючих користувачів згадати свій логін та пароль.

б). Для реєстрації необхідно ввести свій реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) на сторінці id.nlu.edu.ua, після цього система згенерує логін, а Ви маєте створити пароль, уважно прочитавши вимоги до нього.

в). Запам’ятати дані для входу на Портал.

г). На головній сторінці порталу закріплено два розділи: «Т.Н.О.З» (для підготовки до ЗНО) та «Денне навчання».

В обраному розділі для реєстрації на необхідний курс потрібно ввести код групи (наприклад 01-16-05).

З питань відновлення доступу, а також з інших технічних питань (реєстрація в системі, робота з навчальними курсами Moodle та інше) надішліть листа за адресою support@nlu.edu.ua. Обов’язково вкажіть тему, коротко опишіть проблему та прикріпіть фото студентського квитка або перепустки.

Навчальні електронні інформаційні комплекси містять методичні рекомендації, тексти та відео лекцій, завдання для самостійної роботи, проміжний та підсумковий контроль засвоєння матеріалу.

1. Для 4 курсу на Порталі навчальних електронних інформаційних комплексів незабаром оновляться тести для підготовки до магістерського ЗНО. Цими сервісами можна користуватись на будь-якому пристрої і тренувати себе до складного випробування в зручний для себе час. Не гайте часу, оскільки 1 та 3 липня заплановане «магістерське ЗНО»!
  2. Пам’ятайте, навчальний процес НЕ припиняється, а пролонгація тривалості семестру не планується. Допуск до сесії як завжди буде відбуватись за результатами поточного контролю знань (з урахуванням оцінки опанування матеріалу, винесеного на самостійне вивчення під час карантину).