До уваги ЗМІ, усіх бажаючих і зацікавлених анонс зустрічі-дискусії з новообраними суддями Верховного Суду – випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

22-11-2017, 15:23

 

                   Анонс

Прес – брифінг новообраних суддів Верховного Суду-випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

У рамках судової реформи статує спільний проект вищих навчальних закладів та обраних під час публічного конкурсу нових суддів Верховного Суду “Дякую, Alma Mater! Чесний суд, корінням із студентства”.

Під час нього судді Верховного Суду, проведуть серію зустрічей-дискусій у вищих навчальних закладах, випускниками яких вони є, на тему «Верховний Суд – нова філософія судової влади.

Як побудувати довіру», а також проведуть брифінг для ЗМІ.

Мета зустрічей – побудова відкритого діалогу зі студентами та викладачами навчальних закладів і представниками активної спільноти регіонів щодо перебігу судової реформи для побудови в країні суду, що діє на принципах верховенства права.  

Проект розпочне у Харкові Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, серед випускників якого більшість суддів Верховного Суду. 

До початку зустрічі відбудеться прес-брифінг суддів для місцевих та національних ЗМІ!

Захід проводиться за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні. 

 Дата – 24 листопада 2017

12.00-12.45 – прес-брифінг суддів Верховного Суду для ЗМІ

12.45 – відкриття фотовиставки-ретроспективи першого публічного конкурсу до ВС

13.00 – зустріч-дискусія із студентами, викладачами та активною спільнотою міста

Місце – навчально-бібліотечний комплекс НЮУ імені Ярослава Мудрого  (вул. Пушкінська, 84-а)

Акредитація обов’язкова:  +38057 704 93 29, press@nlu.edu.ua

Довідково:

У процесі судової реформи в Україні вперше на конкурсній основі cформований новий Верховний Суд. Конкурс на перші 120 посад розпочався 7 листопада 2016 року і тривав до 27 липня 2017 року. У ньому взяли участь 625 кандидатів, які пройшли анонімне письмове тестування, виконали практичне завдання з підготовки модельного судового рішення, здали чотири групи тестів на предмет особистих морально-психологічних якостей, пройшли співбесіду з психологами, а також членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищою радою правосуддя, відповіли на питання Громадської ради доброчесності. Всі етапи конкурсу транслювалися в режимі реального часу в YouTube. Проводила конкурс Вища кваліфікаційна комісія суддів України, допомагала встановлювати відповідність кандидатів критеріям професійної етики та доброчесності – Громадська рада доброчесності. У світовій практиці такі повноваження представників громадськості є унікальними. Ретроспектива конкурсу – за посиланням 

Президент України отримав рекомендації про призначення 113 суддів Верховного Суду від Вищої ради правосуддя та 10 листопада видав відповідний церемоніальний Указ. 11 листопада судді урочисто склали присягу на вірність Україні.

Серед 113 призначених суддів 38  є випускниками Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Проект проводять:
Харків – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 
Одеса – Національний університет «Одеська юридична академія»
Львів – Львівський національний університет імені Івана Франка 
Київ – Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Прес-служба НЮУ імені Ярослава Мудрого

Пряма трансляція зустрічі: