До уваги ЗМІ! Відкриття ІІ-ого Харківського міжнародного юридичного форуму

24-09-2018, 11:26

25 вересня 2018 року у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88) відбудеться відкриття II-ого Харківського міжнародного юридичного форуму за участі:

Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку Степана Кубіва,

Голови Верховного Суду В.І.Данішевської,

Голови Конституційного Суду України Станіслава Шевчука,

Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич,

Голови ХОДА Ю.О.Світличної,

Підхід преси до почесних гостей форуму передбачений о 11.50 на другому поверсі холу Палацу студентів.

Наймасштабніша юридична подія року II-ого Харківський міжнародний юридичний форум триватиме з 25 по 28 вересня, головні локації – Науково-бібліотечний комплекс і центральний корпус НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Уряд підтримав проведення на постійній основі Харківського міжнародного юридичного форуму. Співорганізаторами форуму виступають Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Міністерство юстиції, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук (Розпорядження КМУ 656-р від 19 вересня 2018 року)

Форум –це відкрита міжнародна платформа для обговорення проблем, найбільш актуальних для світової юридичної спільноти. Перший форум зібрав понад 500 учасників із 23 країн світу.

Спеціальною темою цьогорічного форуму обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. В роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії, Швейцарії, Литви, Естонії, Польщі й інших держав (загалом 20 країн), судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ й ОСЕР, інших організацій. Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів із прав людини та гендерної рівності, зустрічі з представниками Уряду, органів юстиції і прокуратури.

Детальнішу інформацію про форум можна знайти на сайті: legalforum.nlu.edu.ua

Акредитація ЗМІ до 16.00 24 вересня 2018 року.

за тел.(057) 704-93-29

(прес-служба) або електронною поштою