До Дня Університету наукова бібліотека отримала надсучасний пристрій для збереження унікального фонду

12-11-2020, 18:06

За дорученням Президента України Володимира Зеленського голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер і представник Харківського ІТ-кластеру меценат Роман Катеринчик урочисто передали науковій бібліотеці Університету сучасний сканер для оцифрування раритетних видань і комп’ютерне обладнання до нього. 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер зазначив: «Цей сучасний суперсканер зможе зберегти в цифровому форматі будь-яке видання. Я хочу подякувати Роману Катеринчику за підтримку, подякувати панові Президенту, який виступив з цією ініціативою, а також керівництву закладу за те, що бібліотека наповнюється сучасними пристроями. Відповідно, студенти можуть у сучасних умовах отримувати знання». 

В.о. ректора Університету Василь Тацій наголосив: «Для вишу це, безперечно, видатна подія, адже сканер дозволить значно просунутися в багаторічній копіткій роботі з перенесення у цифровий формат рідкісних видань, серед яких є й такі, що існують у єдиному екземплярі лише в нашій бібліотеці. Ми вітаємо початок співробітництва з Харківським ІТ-кластером і запрошуємо їх долучитися до освітньої та науково-дослідницької діяльності вишу. Університет щиро вдячний і Президентові України Володимиру Зеленському, і Харківській облдержадміністрації, і спонсорам. Тільки разом ми можемо рухатися вперед, розвивати освіту і правову науку в тому числі». 

Роман Катеринчик висловив сподівання, що подарунок дозволить зберегти історію, яка є в бібліотеці. «Ми вже домовилися, що всі айтішники зможуть відвідувати бібліотеку. Будемо створювати тут ком’юніті розумних людей», – сказав бізнесмен.