До Дня Святого Миколая особовим складом Військово-юридичного інституту проведено благодійну акцію «Допоможемо дітям»

19-12-2019, 14:22

За ініціативою начальника Інституту С.М.Мельника колектив продовжує волонтерську діяльність. Упродовж двох тижнів для дітей з дитячих будинків та шкіл на Сході України зібрано понад 13 тисяч гривен, на які придбано дитячі іграшки, українські книжки, спортивний інвентар, солодощі та фрукти. До акції долучилися офіцери, курсанти, студенти, а також співробітники Університету.

Курсанти підготували відео-поздоровлення з Днем Святого Миколая. 17 грудня, напередодні свята, всі подарунки були передані відомому волонтеру в Харківській області А.Фисуну, який виказав слова вдячності за привітання та яскраві подарунки.

Цей захід став  традицією для колективу Інституту.