До Дня Збройних Сил України серед курсантів Військово-юридичного інституту проведено військово-спортивні змагання «Козацькі розваги»

09-12-2019, 16:34

Захід проводився з метою підтримання традицій Інституту, розповсюдження військово-патріотичного виховання та здорового способу життя.

Учасників і вболівальників привітали  перший проректор Університету Ю.П.Битяк і начальник Інституту полковник юстиції С.М.Мельник.

Спортивне протистояння між курсами видалося цікавим та видовищними,  всі конкурси проходили зі спортивним азартом.

За результатами восьми конкурсів  переможцями стали  курсанти 1 курсу магістратури, ІІ місце посіла  команда другого  курсу, ІІІ – команда 2 курсу магістратури.

Головний приз змагань, перехідний кубок «Козацьких розваг», переможцям вручив перший проректор Університету Ю.П.Битяк, призери змагань отримали заохочувальні призи.