До Дня захисту дітей колектив військово-юридичного факультету підготував відеозвернення та придбав подарунки для дітей, які мешкають в зоні ООС

27-05-2019, 12:13

24 травня студенти, курсанти, офіцери, працівники військово-юридичного факультету провели зустріч з військовим волонтером Артемом Фисуном.

Захід відкрив заступник начальника факультету з морально-психологічного забезпечення, підполковник Юрій Шубін. А.Фисун розповів про волонтерську діяльність  та про те, як живуть діти у зоні ООС. Волонтерській організації передано зібрані особовим складом факультету подарунки  (книжки, дитячі взуття та речі, спортивний інвентар, іграшки та солодощі).

1 червня ці подарунки та відеозвернення отримають діти, які мешкають у будинках сімейного типу в місті Золоте Попаснянському районі Луганської області.