До Дня захисника України та Дня українського козацтва своєю силою в боротьбі на руках помірялися курсанти військово-юридичного інституту

15-10-2019, 16:42

Змагання відбулися 10 жовтня за ініціативи керівництва Інституту та курсантського активу з метою пропаганди здорового способу життя та широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут. У них взяли участь 24 курсанти  усіх курсів балакваріату та магістратури у трьох вагових категоріях (до 70 кг, 78 кг, 95 кг).

У запеклій та цікавій боротьбі чемпіонами стали: Євген Ярошенко (4 курс) у ваговій категорії до 70 кг, Мар’ян Кахніч (1 курс) у ваговій категорії до 78 кг, Олексій Шевчук (2 курс магістратури) у ваговій категорії до 95 кг. У командному заліку призові місця розподілилися:

І місце  команда 4 курсу

ІІ місце − команда 2 курсу магістратури

ІІІ місце −  команда І курсу.

Нагороди переможцям вручили заступник начальника Інститут підполковник Юрій Шубін та тренер секції з армрестлінгу Університету Станіслав Власко.