До Дня захисника України на військово-юридичному факультеті проведено військово-спортивні змагання «Козацькі розваги»

16-10-2018, 11:01

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш привітав учасників змагань з цим традиційним святом мужності, витривалості, бойового духу колективу факультету і нагадав про роль військових юристів  на сучасному етапі розбудови Збройних Сил України  та побажав перемоги найсильнішим.

Яскраві номери у виконанні курсантів факультети  – танок дівчат   із шаблями,  прийоми рукопашного бою і патріотична пісня про Україну – створили святковий настрій і надихнули на запеклу боротьбу.

Вперше у складі команд були дівчата, які на рівні з хлопцями взяли участь в усіх основних командних конкурсах. Спортивне протистояння між курсами видалося цікавим та видовищними, практично після кожного конкурсу змінювалися лідери. У програму входили естафети, силові конкурси, вправи на спритність та конкурси за військовим спрямуванням.

За результатами десяти конкурсів  перемогу здобули курсанти 2 курсу магістратури, ІІ місце отримала команда  1 курсу магістратури, ІІІ – команда третього курсу. Головний приз змагань, перехідний кубок «Козацьких розваг», переможцям вручив начальник військово-юридичного факультету полковник юстиції С.М.Мельник.