До військово-юридичного факультету завітали гості з Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ)

15-11-2018, 15:12

Зустріч відбулась у межах Плану спільної діяльності Міністерства оборони України та Збройних Сил України із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста. Під час візиту представники МКЧХ ознайомилися з матеріально-навчальною базою факультету та Університету та діяльністю військово-юридичного факультету.
У роботі практичного семінару взяли участь делегат МКЧХ з роботи зі Збройними Силами та органами безпеки Майкл Пімбл (Австралія) та радник МКЧХ з роботи зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігор Лимаренко (Україна), начальник факультету полковник юстиції Сергій Мельник, офіцери та курсанти військово-юридичного факультету, фахівці з Міжнародного гуманітарного права від Університету. Кожна сторона підготувала презентації та виступи за відповідною тематикою щодо діяльності МКЧХ в Україні та діяльності військово-юридичного факультету з підготовки військових юристів. За результатами заходу були напрацьовані шляхи майбутньої співпраці військово-юридичного факультету та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.