20-11-2019, 14:10

Учні 10-11 класів зібралися  у Лисичанському багатопрофільному ліцею (м.Лисичанськ) і середній загальноосвітній школі №20 (м.Сєвєродонецьк).

Старшокласники ознайомилися з перевагами та перспективами юридичної професії, умовами вступу і особливостями навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Під час зустрічі викладачі докладно розповіли про інститути та факультети, матеріально-технічну базу, навчальні програми та позааудиторне життя Університету.