Доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів А.В.Лапкін взяв участь у роботі конференції Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій Програми НАТО «Партнерство заради миру» (м. Бухарест, Румунія)

23-10-2018, 15:21

У м. Бухаресті на базі Національного військового центру Міністерства оборони Румунії відбулася конференція – установча зустріч членів Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій Програми НАТО «Партнерство заради миру».
Участь у конференції взяли представники військових навчальних закладів та установ з США, Німеччини, Канади, Великої Британії, Данії, Польщі, Болгарії та інших країн. Єдиним представником України і держав СНД на заході був доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів А.В.Лапкін, який є членом робочої групи Консорціуму з реформування сектору безпеки (Security Sector Reform).
На конференції було оприлюднено звіт про роботу Консорціуму в цілому та окремих його робочих груп, обговорено актуальні проблеми безпеки і оборони на сучасному етапі, а також окреслено перспективи дослідницької діяльності Консорціуму на наступний рік.
Консорціум оборонних академій та дослідницьких інституцій Програми НАТО «Партнерство заради миру» є організацією співпраці міжнародної безпеки більш ніж 800 оборонних академій та дослідницьких інститутів з 60 країн. Консорціум було засновано в 1999 р. під час саміту НАТО з метою підтримання освіти і досліджень в сфері безпеки і оборони, сприяння регіональній стабільності, якої Консорціум досягає за допомогою розгалуженої мережі освітніх і науково-дослідних установ та окремих експертів.
Основними напрямами діяльності Консорціуму є: протидія тероризму, розвиток військової освіти, реформування сектору безпеки, регіональна стабільність у Південній і Східній Європі та на Південному Кавказі та ін.