Доцент кафедри культурології Університету Василь Пивоваров став переможцем ХХІ Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

16-12-2019, 09:27

Церемонія нагородження та тематична виставка відбулися в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна. Нагороди переможцям та дипломантам конкурсу вручили голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, президент Національної академії правових наук України Олександр Петришин.

Конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» започаткований у 1998/99 н.р. За 20 років лауреатами та дипломатами обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» стали майже одна тисяча викладачів закладів вищої освіти.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 182 науково-педагогічні працівники із 31 закладу вищої освіти за 9 номінаціями.

Доцент кафедри культурології Університету Василь Пивоваров став переможцем у номінації «Кращий викладач гуманітарних дисциплін».

Щиро вітаємо Василя Миколайовича з перемогою та бажаємо нових професійних успіхів!