Доцентка кафедри фізичного виховання №1 Ольга Коломійцева взяла участь у ІІ світовому конгресі «Якість життя у міждисциплінарному підході»

11-11-2019, 16:28

Захід  відбувся 5 – 7 листопада у м. Кохшице (Польща).   Він зібрав більш ніж 60 науковців та фахівців в галузі кінезіології, медицини, фізіотерапії, педагогіки, психології з 12 країн світу: Південної Кореї, Канади, Китаю, Португалії, Швеції, Італії, Чехії, Словаччини, України, Білорусі, Алжира та Польщі.

Україна була представлена трьома фаховими вишами і Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Конгрес став платформою для проведення дискусій та створення спільних планів на майбутню співпрацю. Учасники обмінювалися досвідом, підкреслюючи важливість наук про фізичне виховання та здоров’я в міждисциплінарному підході.

О.Коломійцева виступила з доповіддю «Ефективність фізичного виховання студентів вузів на основі мотиваційного вибору програми CrossFit». Результати наукового дослідження отримано міждисциплінарною комплексною групою фахівців Університету – доцент Г.Приходько, старший викладач С.Фішев (кафедра фізичного виховання №1) та колегами з Національної академії Національної гвардії України.

Програма і матеріали конгресу опубліковані в електронній книзі та представлено на сайті: http://wcongress.pl/wp-content/uploads/2019/10/Book-of-Abstracts-QoL2019.pdf.