Доцентка кафедри адміністративного права Надія Писаренко представила студентам та аспірантам Донецького національно університету імені Василя Стуса курс «Справедливий суд у змінюваному суспільстві»

15-12-2020, 09:06

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці із Міністерством освіти і науки України цього року започаткував Програму гостьових лекторів, за якою чотири університети «відвідали» викладачі з інших закладів із завершеними нетривалими курсами.

Свої авторські курси презентували правники, які перемогли у відкритому конкурсному відборі.

Програму гостьових лекторів було реалізовано на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська юридична академія», Донецького національного університету імені Василя Стуса та Ужгородського національного університету.

Програма стартувала 2 листопада 2020 р. Завершальні зустрічі із студентами відбулися 14 грудня 2020р.

Доцентка кафедри адміністративного права Надія Писаренко представила студентам та аспірантам Донецького національно університету імені Василя Стуса курс «Справедливий суд у змінюваному суспільстві». Курс складався із п’яти занять, що проходили у форматі лекцій-дискусій. На завершення курсу слухачі виконали письмову роботу, яка передбачала написання короткого есе.