На військово-юридичному факультеті відбувся достроковий випуск молодих лейтенантів юстиції

28-02-2015, 16:15
На військово-юридичному факультеті відбувся достроковий випуск молодих лейтенантів юстиції На заході були присутні: ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, генерал-полковник юстиції, герой України В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.П.Коваль, викладачі, співробітники та батьки.
Вручення дипломів розпочалася з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація: «Вперше в житті − таке випробування, такий виступ і такий достроковий випуск. Я відчуваю ваші почуття. Як ніколи раніше, перед кожним із нас постає нагальне завдання допомогти своїй Батьківщині, конкретними справами зміцнити її соборність, суверенітет, територіальну цілісність і обороноздатність. Будьте завжди гідні високого звання випускника Університету».
«Отримавши дипломи, ви будете працювати на відповідальних посадах. На якій би посаді ви не були − ви повинні слугувати державі і українському народу!», − підкреслив ректор.
«Щоб не сталося у вашому житті − підтримуйте один одного», − наголосив Василь Якович. Ректор навів приклад, як нещодавно випускники Університету за добу зібрали на лікування у клініці в Ізраїлі необхідні кошти для випускника Університету, який отримав тяжке поранення хребта під час виконання свого військового обов’язку у Донецькій та Луганській областях.
Молодих лейтенантів також привітав директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.П.Коваль: «Планка, яка встановлена випускниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − дуже висока, тож тримайте надалі гідно прапор вашого вузу!»
Захід пройшов в урочистій обстановці, майбутніх офіцерів привітали студенти, їх батьки, а також викладачі та співробітники факультету.
За результатами державної атестації та згідно з рішенням Державної екзаменаційної комісії 28 випускників військово-юридичного факультету отримали дипломи про вищу освіту, 10 з яких – з відзнакою,  а ще 1 – з відзнакою та золотою медаллю.

Випускники отримали приписи для прибуття до військових частин Міністерства оборони України, Управління державної охорони України, державної прикордонної служби України і вже за декілька днів вони обійматимуть перші офіцерські посади.