Для слухачів сертифікатної освітньої професійної програми «Юридичний бізнес» розпочато проведення майстер-класів провідних юристів м.Харкова

12-10-2015, 11:22

Кандидат юридичних наук, доцент, член Ради відділення Асоціації правників України в Харківській області, радник юридичної фірми «ILF» І.А.Селіванова розповіла студентам про історію створення та сучасний розвиток фірми «ILF», основні юридичні практики, взаємовідносини між партнерами, систему білінгу та особливості оплати праці юристів «ILF».

У студентів виникли питання щодо можливості стажування та працевлаштування у фірмі, володіння юристами іноземними мовами, дрес-коду юриста. На всі питання були дані вичерпні відповіді.

Кандидат юридичних наук, доцент, голова відділення Асоціації правників України в Харківській області, партнер юридичної фірми «Кібенко, Оніка і партнери» М.М.Шевердін проаналізував сучасні тенденції розвитку юридичного бізнесу в Україні. Особливу увагу було приділено статусу і ролі партнерів в юридичних фірмах, ефективності юридичного маркетингу, оцінці вартості юридичних послуг, доцільності планування юридичного бізнесу.

Студентів зацікавив власний досвід М.М.Шевердіна з організації взаємовідносин юридичної фірми з клієнтами, управління персоналом та створення HR-відділів в юридичних фірмах.

Про хід навчання за СОПП «Юридичний бізнес» – на сторінці кафедри економічної теорії в соціальній мережі http://vk.com/id322202357