Джаз-бенд Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ представив нову різдвяну програму

16-12-2020, 16:08

14 грудня в Палаці студентів Університету відбулася презентація нового театру Харкова «БаЗа» (Багатожанровий Загальнодоступний) за підтримки Українського культурного фонду та НЮУ імені Ярослава Мудрого. Серед гостей: творча спільнота Харківщини, представники більшості регіональних ЗМІ, керівники профільних Департаментів міста та області, незалежних театрів, креативної індустрії, партнери та друзі Палацу Студентів. 

На заході були представлені чотири нові проєкти театру: 

  • триб’ют-шоу «РіздвоJAZZ» у виконанні джаз-бенду Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ та солістів Палацу Студентів,  
  • «Гранд піано шоу» – спільний проєкт заслуженого артиста України Гаррі Сет’яна та Молодіжного оркестра «Слобожанський». 
  • концертне ревю – мюзикл “ХХ століття. Найкраще” у виконанні провідних солістів та танцювальних колективів Палацу студентів Університету. 
  • мюзикл-фентезі для всієї родини «Хроніки Нарнії. Таємниці Пасхального коду». 

Та одним із знакових проєктів є триб’ют-шоу «РіздвоJAZZ» у виконанні джаз-бенду Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ під керівництвом заслуженого артиста України Володимира Скрипчука та солістів Палацу Студентів. Проєкт побудований на поєднанні двох етнічних культур. 

Сьогодні оркестр є багатоскладовою органічною єдністю декількох музичних колективів: духового, джаз-бенду, та різноманітних ансамблів. До репертуару оркестру включені естрадні твори, духовий церемоніальний репертуар, джазові композиції і сучасні пісні. Як результат творчого підходу до організаційного процесу діяльності за участю оркестру утворюються нові колективи, нові жанри. Оркестр забезпечує музичний супровід виступів солістів-вокалістів Палацу Студентів.  

Загалом оркестр Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ є активним учасником фестивалів та конкурсів, військових церемоніалів, різноманітних концертів та заходів. Високий професійний рівень оркестру сприяє патріотичному вихованню курсантів та студентської молоді, підтримує їхні високі моральні якості та прищеплює любов до української культури. За участі музикантів оркестру на кожному курсі інституту створено вокально-інструментальні ансамблі, постійний індивідуальний підхід до творчо налаштованих курсантів сприяє естетичному розвитку майбутніх офіцерів.