Десяте засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення» провів Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету

30-10-2018, 18:07

У роботі семінару взяли участь співробітники та науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії СБ України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, представники правничих вишів Донецького регіону, Кривого Рогу, Одеси та Львова, а також співробітники Центрального та регіональних управлінь СБ України.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор НЮУ імені Ярослава Мудрого Ю.П.Бітяк, який відзначив важливу роль Служби безпеки України в забезпеченні правопорядку та законності в нашій державі.

Під час виступів і дискусій науковці та практичні співробітники правоохоронних і судових органів обговорили актуальні питання застосування норм кримінального та кримінального процесуального законодавства України на стадії досудового розслідування; судовий контроль за дотриманням конституційних прав і свобод людини у кримінальному провадженні; проблеми судово-експертної діяльності та техніко-криміналістичного забезпечення кримінального провадження; використання матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні.

Молоді науковці Інституту – курсанти старших курсів – долучилися до обговорення проблем досудового розслідування в системі СБ України.