Делегація Консультативної місії ЄС в Україні та науковці Університету обговорили реформування кримінального кодексу

22-04-2019, 15:01

Делегація Консультативної місії ЄС в Україні та науковці Університету обговорили реформування кримінального кодексу

Університет відвідала делегація Консультативної місії ЄС в Україні в складі д-ра Фабіана Льовенберга, керівника Департаменту верховенства права КМЄС, д-ра Вероніки Крісткової, старшого радника з правової реформи КМЄС, д-ра Вадима Човгана, експерта з правової реформи КМЄС, д-ра Саера Аммара, радника/тренера з верховенства права регіонального представництва КМЄС у Харкові, Марини Бурдун, перекладача КМЄС.

Під час робочої зустрічі з ректором Університету проф. Василем Тацієм, головою Координаційного комітету з опрацювання пропозицій щодо проекту нової редакції КК України, обговорювалися реформування сектору кримінальної юстиції та перспективи розробки концептуальної моделі нового кримінального кодексу України, можливості міжнародного партнерства у цьому питанні.

В ході сесії стратегічного планування, присвяченої питанням міжнародної підтримки проекту реформування кримінального кодексу, робочою групою у складі проф. Юрія Бауліна, проф. Наталії Гуторової, доц. Юрія Пономаренка, доц. Олени Харитонової було представлено алгоритм діяльності щодо узагальнення ідей, пропозицій та зауважень, які надійшли від широкого кола науковців і практиків, колективів наукових та освітніх установ, органів державної влади у секторі кримінальної юстиції, і можливостей широкого академічного і громадського обговорення концептуальних результатів такого узагальнення.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні щодо подальшого розвитку даної ініціативи, залучення міжнародних експертів, впровадження кращих європейських стандартів та практик.