Два нові майданчики поповнили спортивну інфраструктуру Університету

18-09-2020, 08:58

Відкриття майданчиків для пляжного волейболу та воркауту в навчально-спортивному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було приурочене до Дня фізичної культури і спорту України та Міжнародного дня студентського спорту. Нові спортивні споруди було побудовані за підтримки Харківської міської ради і Харківського міського голови Генадія Кернеса.   

Свято відкрив перший проректор Університету Юрій Битяк, який наголосив: «Незважаючи на складну ситуацію, пов’язану з пандемією коронавірусу в Україні та світі, виш продовжує розвиватися за всіма напрямами, у тому числі й у галузі спорту. Підтвердженням цього є сьогоднішня подія». Юрій Прокопович вручив нагороди активним учасникам будівництва. Начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради Костянтин Курашов був удостоєний ордену Ярослава Мудрого ІІ ступеня за особистий вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського спорту, плідну спільну працю.  Орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня нагороджено ініціатора будівництва директора навчально-спортивного комплексу Університету Олексія Нестеровича. Медалю на камені та Почесною грамотою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого були відзначені начальник Військово-юридичного інституту Сергій Мельник, комендант гуртожитку №15 Борис Мазур, комендант навчально-спортивного комплексу Олена Вікентьєва та провідний інженер Іван Лапчук. Колектив Військово-юридичного інституту отримав Подяку ректора Університету. 

Начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради Костянтин Курашов привітав зібрання та нагородив відзнаками Управління з питань фізичної культури та спорту студентів Університету за високі спортивні досягнення у 2020 році: Микиту Севастьянова, Дмитра Гнесного (настільний теніс), Владислава Гаркушу, Дмитра Івашковського (баскетбол), Катерину Прищепу та Даніїла Литвиненка (плавання). Гість також подарував навчально-спортивному комплексу м’ячі для волейболу та пляжного волейболу. 

Для учасників спортивного свята виступила збірна команда Університету з черлідингу і танцювальних видів спорту.

Захід завершився флешмобом із підтягування (1000 підтягувань) та змаганнями з пляжного волейболу, у яких перемогла команда Військово-юридичного інституту.