В Університеті відбулася зустріч з національним консультантом екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дариною Сіжук та менеджером екзаменаційного центру UA 017 Валерієм Бакуменком

12-09-2014, 16:53

У заході брали участь студенти, аспіранти та викладачі Університету.

Кембриджські іспити з англійської мови (Cambridge ESOL − English for Speakers of Other Languages) дають можливість отримати найавторитетніші у світі сертифікати, що підтверджують мовну кваліфікацію.

Кембриджські іспити − ідеальні екзамени для осіб, які прагнуть використовувати мову в навчанні та роботі за кордоном.

Відкрив захід проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш: «За ініціативи ректора В.Я.Тація ми починаємо ще один новий проект. Сучасний юрист у процесі навчання повинен оволодіти не тільки суто професійними знаннями та навичками, а й вмінням вільно спілкуватися іноземними мовами, що підвищить рівень його конкурентоспроможності на ринку праці та дозволить інтегруватися в Європейський простір. Сьогодні знання іноземної мови не є трендом, а стало запорукою успішної кар’єри».

Проректор представив гостей і надав їм слово.

Дарина Сіжук ознайомила присутніх з перспективами працевлаштування для тих, хто отримує сертифікати PET та FCE. Вона також розповіла про методику складання міжнародних екзаменів PET та FCE, пояснила відмінності як при їх складанні, так і між ними та іншими міжнародними екзаменами. Це допоможе правильно обрати той рівень, де вони покажуть найкращі результати.

Учасники мали змогу ознайомитися з усіма видами завдань для даного екзамену. Консультант Дарина Сіжук окремо зупинилася на  типових помилках під час іспиту, докладно пояснила методику підготовки.

Наприкінці семінару методист запропонувала необхідну літературу та Інтернет ресурси для кращої підготовки до складання цього екзамену.

В.П.Бакуменко анонсував дату та час тестування на курси серії Cambridge ESOL (PET, FCE):

17 вересня у холі центрального корпусу (вул..Пушкінська, 77):

11:00 – для 2 зміни та

13:00 – для 1 зміни.