Голова Правління Всеукраїнської громадської організації Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», суддя Верховного Суду СРСР у відставці В.І.Кононенко надіслав вітання випускникам та студентам до Дня Юриста

06-10-2012, 13:06

Шановні випускники та студенти
Національного університету “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем юриста. Зміцнення і захист гарантованих Конституцією України прав і свобод людини, закріплення у правових нормах цінностей громадянського суспільства, забезпечення верховенства права та правопорядку – Ваш повсякденний обов’язок.

Прокурори й адвокати, юристи підприємств та організацій, нотаріуси та судді, працівники науково-експертних установ та правоохоронних органів, викладачі юридичних спеціальностей – і це далеко не вичерпний перелік представників професії “правник”, – сьогодні ви гідно тримаєте як непохитний орієнтир у процесі здійснення правових, політичних, економічних та гуманітарних перетворень у державі ідеали соціальної справедливості, згідно з якими людина, її права, свободи й інтереси є найвищими цінностями правової держави.

Впевнений, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Професійних успіхів у вашій самовідданій праці, міцного здоров’я, щастя й благополуччя вашим родинам.