Голова Парламенту Дмитро Разумков відвідав Університет

30-07-2020, 15:31

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час робочого візиту на Харківщину відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, де взяв участь у роботі круглого столу «Інтеграція виробництва та науки – основа стійкого розвитку економіки».  

Учасниками заходу також стали голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, народні депутати України, керівники підприємств і провідних ЗВО, науковці Харківщини. 

Відкриваючи засідання, ректор Університету Василь Тацій зазначив, що зібрання має запропонувати механізм співробітництва, який дозволить усім учасникам діалогу ефективно працювати на благо держави. Ректор також зауважив, що правнича наука має крокувати поруч із науково-технічними розробками та виробництвом, постійно модернізуючи законодавчу базу їхнього функціонування. 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков наголосив, що Харків є одним з небагатьох міст, де поєдналися глибокі освітні та наукові традиції із сучасними виробничими потужностями. Маючи науково-технічний потенціал, який можна порівняти лише з київським, він може бути прикладом для всієї України. «Безумовно, цінною для держави є також правнича наукова школа, яка має стати надійною опорою законотворчої діяльності Верховної Ради», – додав спікер. 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер провів аналогію між економікою та людським організмом, назвавши промисловість серцем економіки, а науку – її мізками. Закони ж, за його словами, подібно м’язам і нервам мають поєднувати одне з іншим. 

Про науковий і промисловий потенціал Харкова й Харківщини та діяльність органів місцевого самоврядування в сфері інноваційного розвитку розповіли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і секретар Харківської міської ради Олександр Новак. На заході також виступили Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Володимир Пономаренко, голова правління АТ «ФЕД» Віктор Попов і директор Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України Сергій Глібко. 

Учасники круглого столу здійснили екскурсію Залом історії та сучасності, картинною галереєю та науковою бібліотекою Університету, під час якої Дмитро Разумков залишив пам’ятний запис у Книзі почесних гостей.