Голова Всеукраїнського Об’єднання «За Помісну Україну!» П.А.Ющенко прочитав лекцію «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» для студентів Університету

12-06-2015, 13:39

Привітав присутніх і представив гостя ректор Університету В.Я.Тацій, якій, зокрема зазначив, що студенти мають чудову нагоду послухати філософа, справжнього патріота, людину, яка присвятила своє життя відродженню традицій українського народу, задля того, щоб показати всьому світу, а передусім – нам українцям, роль наших попередників у формуванні цивілізованого суспільства, способів форм і взаємодії різних держав.

Петро Андрійович представив проект «Українці у світі», ініціатором якого він є. У рамках цього проекту була створена Національна портретна галерея, до якої увійшло понад 4 тис. портретів українців, які зробили значний внесок у розвиток світової цивілізації. Почесне місце серед експонатів колекції займе копія пам’ятника Ярославу Мудрому – символ Університету, який подарував Василь Якович.

П.А.Ющенко прочитав лекцію «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України», у якій розповів про Хрещення та поширення християнства на українських землях від апостола Андрія Первозванного, вклад князя Київського Володимира Великого у розвиток нашої держави та про український слід в історії цивілізації.