Відбулась міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Глобалізація: право і суспільство»

25-09-2013, 17:04

Організатори: кафедра іноземних мов №2 та кафедра міжнародного права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

В конференції взяли участь більше 200 студентів та молодих вчених з різних вищих навчальних закладів України, так само і з інших країн, зокрема Російської Федерації, Білорусі, Чехії, Франції, Великої Британії та США. Робочими мовами конференції були: англійська, німецька та французька.

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» професор А.П.Гетьман. Він подякував кафедрам за плідну роботу у підготовці даного заходу, зважаючи на те, що подібна конференція іноземними мовами проводиться в нашому Університеті вперше, а також побажав всім учасникам конференції продуктивної роботи.

Крім того, на конференції був присутній в якості запрошеного гостя Перший проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Дипломатичної академії України при МЗС України В.Г.Ціватий, який привітав всіх учасників конференції, зазначивши, що проведення подібних заходів іноземними мовами є необхідною складовою для юристів нашого часу.

На пленарному засіданні було представлено низку доповідей, зокрема:  аспірантки Дипломатичної академії України при МЗС України Світлани Грицай «Historical and legal aspects of the formation of the social policy of the Russian Federation in the early 1990’s», студентів третього курсу факультету підготовки юристів для МЗС України Ольги Яценко «Principles of private security sector: foreign experience», Степана Лавренчука «Property relations improvement as background of socio-economic modernization», Катерини Дмитренко «International Sports law: foreign and domestic experience» та Валерії Полич «The right to an adequate living standard: implementation of international standards in Ukraine».

Після пленарного засідання учасники конференції мали змогу відвідати секційні засідання, де питання глобалізації розглядалось за окремими напрямками.

Заключне слово було надано доценту кафедри міжнародного права О.В.Тарасову, який поділився своїми враженнями від проведеного заходу та побажав студентам і надалі активно приймати участь у подібних конференціях.

За результатами конференції надруковано збірник тез доповідей.