В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено заходи на вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

22-02-2021, 14:54

20 лютого, віддаючи шану патріотизму громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, представники особового складу Інституту поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку як символа харківського Євромайдану та вшанували хвилиною мовчання подвиг всіх Героїв Небесної Сотні. 

Того ж дня в режимі онлайн майбутні офіцери відтворили хронологію подій Майдану, обговорили значимість Революції гідності для українського народу та його історії. Курсанти ознайомилися з виставкою «Майдан у книжках» на сайті Бібліотеки Музею Майдану, яка налічує понад сотню видань різного жанру і є найповнішим зібранням книжок про Революцію гідності, та переглянули відео про Меморіал Небесної Сотні у Львові, який номінували на архітектурну премію Європейського Союзу. Також вони ознайомились із короткими життєписами загиблих активістів, їхньою діяльністю під час революції і спогадами близьких про них та пройшли віртуальним туром Майдану.  

Крім цього, подвиг наших співвітчизників під час Революції гідності знайшов своє відображення у флешмобі «Вічна пам’ять Героям», який провели курсанти з метою увічнення відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які постали на захист демократичних цінностей. У вказаному заході майбутні офіцери  створили ілюстрації з відображенням на них свого бачення подій Революції гідності, героїзму та мужності загиблих активістів.