В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15-02-2021, 11:22

15 лютого в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено комплекс заходів, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Представники особового складу інституту поклали квіти до пам’ятника харків’янам, загиблим під час війни в Афганістані. Курсанти в режимі онлайн провели флешмоб «Спогади афганців», у якому розповіли про героїчний бойовий шлях наших співвітчизників, які були учасниками бойових дій на території інших держав. Також майбутні офіцери дослідили архівні документи, фотоматеріали, публікації про події афганської війни.