В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету проведено заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

25-06-2019, 12:49

21 червня, напередодні відзначення в Україні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, співробітники інституту відвідали місце  поховання солдата, полеглого під час визволення Харківщини, ім’я якого було встановлено минулого року, завдяки копіткій роботі колективу інституту.

У лісі поблизу села Довжик Золочівського району, де знайшов свій спокій гв. рядовий В.П. Альохін, відбулись поминальні заходи за участю представників селищної ради та ветеранської організації, під час яких місцеві ветерани поділились з присутніми спогадами про воєнні часи та подякували особовому складу інституту за пошукову роботу, завдяки якій відновлюється історична пам’ять.

22 червня з курсантами інституту проведено круглий стіл за участю ветерана органів державної безпеки – діючого співробітника інституту, присвячений подіям Другої світової війни, причинам початку війни та ролі українського народу у визволенні Європи. Під час заходу курсанти та офіцери інституту приєдналися до всеукраїнської хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті жертв війни.

Також курсанти ознайомилися з документальними, мемуарними та художніми матеріалами, які відображають події Другої світової війни, що були представлені в науковій бібліотеці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.