В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено 21-й випуск молодих офіцерів

27-02-2019, 15:44

26 лютого в актовій залі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено урочисті збори з нагоди 21-го випуску офіцерів-юристів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України. Цього року лави Служби безпеки України поповнили одинадцять молодих лейтенантів, які проходитимуть службу в різних регіонах України.

Дипломи магістрів випускникам вручили ректор Університету В.Я. Тацій та перший заступник начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області І.А. Лисенко. Дипломи з відзнакою отримали п’ять випускників інституту.

Звертаючись до випускників з вітальним словом, ректор В.Я. Тацій наголосив, що сьогодні Служба безпеки України отримала висококваліфікованих фахівців, які за своїм освітнім рівнем здатні виконувати непрості завдання щодо захисту національних інтересів України.

Вчорашні курсанти висловили подяку керівництву Університету та Інституту, а також пообіцяли бути гідними спадкоємцями духовних цінностей, чесно виконувати свій військовий обов’язок та вірно служити українському народові.