В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

22-02-2019, 08:58

17 лютого, напередодні п’ятої річниці розстрілів активістів Євромайдану, в інституті проведено тематичний вечір-реквієм, присвячений Революції гідності та Героям Небесної Сотні, на якому курсанти 3-го курсу відтворили хронологію подій листопада 2013 року – лютого 2014 року, розповіли першокурсникам про загиблих активістів.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які постали на захист демократичних цінностей, майбутнім офіцерам було продемонстровано фото та відео-матеріали, обговорені питання значимості подій Революції гідності для українського народу та його історії. Курсанти підготували доповіді про героїчний шлях харків’ян – учасників Революції гідності, декламували вірші, в яких знайшли відображення трагічні і водночас героїчні події сучасної історії.

Також, присутні зазначили, що список Героїв Небесної Сотні щодня поповнюється захисниками України, які відстоюють її незалежність на Сході. Майбутні офіцери хвилиною мовчання вшанували подвиг усіх полеглих за Батьківщину.

20 лютого курсанти та офіцери поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку як символу харківського Євромайдану.