В Інституті підвищення кваліфікації Університету відбулося вручення сертифікатів випускникам навчальних курсів з поглибленого вивчення іноземної мови 2011-2012 навчального року

17-10-2012, 16:55

Сертифікати вручив директор Інституту підвищення кваліфікації, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор В.М.Єрмолаєв.

Він привітав присутніх, побажав успіхів, а також розповів про передумови виникнення, історію та пояснив основні принципи й завдання.

Віктор Миколайович зазначив: «Участь у міжнародних конференціях, проектах, наукові публікації в провідних світових виданнях, поширення міжнародного визнання Університету – одна з важливих складових розвитку Університету і, безумовно, потребує вільного володіння іноземними мовами. Цьому напряму підвищення кваліфікації було приділено увагу з самого початку створення системи підвищення кваліфікації. Важливим чинником підвищення кваліфікації є взаємодія факультетів, інститутів та кафедр Університету. Ми сподіваємось на подальший розвиток цього напряму роботи і запрошуємо всі підрозділи до співпраці у сфері підвищення кваліфікації. Тож новий навчальний рік розпочався, Інститут підвищення кваліфікації щиро відкриває свої двері всім, хто хоче йти шляхом розбудови Університету європейського зразка».