В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулися змагання інтелектуалів

25-02-2020, 15:16

25 лютого кафедрою іноземних мов №3 проведено  інтелектуальну вікторину «Брейн ринг» англійською мовою.

Метою заходу було привернути увагу студентів до тих можливостей, що відкриває володіння іноземними мовами, і тим самим заохотити їх до підвищення власного рівня іншомовної комунікативної компетентності.

Учасників привітав  директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.Бенедик, який відзначив, що проведення англомовної інтелектуальної вікторини стало гарною щорічною традицією, до того ж організовані в цікавій формі змагання дозволяють студентам проявити ерудицію та спонукають до спілкування англійською мовою, що є особливо важливим у сучасному контексті Євроінтеграції.

У вікторині взяли участь команди студентів першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції. За звання «найрозумніші» змагалися п’ять команд.

Модераторами виступили професор кафедри  Л.Голубнича і студентка третього курсу А. Шостак.

Запропоновані англійською мовою завдання стосувалися історії Університету, країнознавчої та культурологічної інформації та питань на загальну ерудицію студентів. Питання та відповіді яскраво ілюструвалися за допомогою мультимедійного обладнання.

Під час «Брейн рингу» студенти виявили знання, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.

Переможцями вікторини стали: І.Наливайський (9 група), С.Старина (9 група), Д.Нікіта (17 група), В.Сіньковський  (17 група), В.Кривий (9 група), Д.Блинова (10 група).

Усі учасники команд отримали сертифікати.