В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції проведено змагання інтелектуалів

25-02-2019, 15:55

Організатор – кафедра іноземних мов №3.

Мета вікторини «Брейн ринг» англійською мовою – привернути увагу студентів до тих можливостей, що відкриває володіння іноземними мовами, і тим самим заохотити їх до підвищення власного рівня іншомовної комунікативної компетентності.

Учасників привітав  директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, який відзначив, що проведення англомовної інтелектуальної вікторини стало гарною щорічною традицією, до того ж організовані в цікавій формі змагання дозволяють студентам проявити ерудицію та спонукають до спілкування англійською мовою, що є особливо важливим у сучасному контексті євроінтеграції.

У вікторині взяли участь команди студентів першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції. Пять команд змагалися за звання «найрозумніші».

Запропоновані англійською мовою завдання, що яскраво ілюструвалися за допомогою мультимедійного обладнання, стосувалися як країнознавчої, так і культурологічної інформації. Низку питань було присвячено творчості Т.Г.Шевченка.

Під час «Брейн рингу» студенти виявили знання, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.

Переможцями вікторини стали студенти 12 групи 1 курсу: Анастасія Головата,  Оксана Костенко, Анна Кунченко, Діана Кабачна, Анна Борисенко, Дарія Фадєєва.

«Питання стосувалися цікавих фактів і ми отримали задоволення. Такі заходи підсилюють бажання вивчати іноземні мови», – кажуть переможці.

Усі учасники команд отримали сертифікати про участь у вікторині.