В Юридичній клініці обмінялися досвідом протидії булінгу

15-03-2019, 11:30

Захід відбувся в межах меморандуму про співпрацю між Юридичною клінікою та Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Представники ювенальної поліції разом з психологом центру денного перебування дітей та молоді  «Компас»» презентували свою стратегію роботи з булерами, досвід роботи зі складними дітьми, власний погляд на методи комунікації з батьками.

Студенти-консультанти Юридичної клініки Юлія Дмитренко та Андрій Цибулько провели тренінг для співробітників поліції стосовно методів комунікування зі школярами, аби  заняття з протидії упередженості, стереотипам та дискримінації мали інтерактивний характер та зменшили негативні наслідки булінгу.